TESLİMAT VE İADE

 

Voeux-Kitchen.com, online alışverişte koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler. 300 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

 

Ücretsiz Kargo: 300 TL üzeri siparişleriniz ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

 

Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, Voeux hesabınıza giriş yaptıktan sonra iade talebi girişi yaparak 30 gün içerisinde UPS ya da Aras Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz. 

 

Ups Kargo ile İade Kargosu;

 

* Ups şubesine giderek ve iade işlemi yapmak istediğinizi belirtip iade işlemi için 7V8359 cari kodu şube elemanına bildiriniz.
* Ups kargo sitesinden kurye talebi oluşturarak adresinize kurye çağırabilir ve gelen kuryeye iade işlemini 7V8359 bu kod ile yapmak istediğini bildirerek işlemini sağlayabilirsiniz.


 Aras Kargo ile İade Kargosu;


* Aras Kargo şubesine gidip, OPLOG OPERASYONEL LOJİSTİK A.Ş. / 15040419334799 kodunu Aras Kargo şube görevlisine ileterek iade işlemi yapmak istediğinizi bildirmeli ve iade edilecek ürünü teslim etmelisiniz.
* İade işlemi sırasında şube görevlisine mutlaka iade kodunu paylaşmalı, iade işleminin Voeux Kitchen markası ile yapılacağı bilgisini belirtmelisiniz.

 

 

İade Şartları

 

30 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünler için online satış sitemizdeki iade formunu doldurarak işlemi başlatınız, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

 

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, yukarıda belirtilen şekilde UPS ya ada Aras Kargo firmalarından yaptığınız takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır. İade ulaştı bilgilendirmesi: İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir.

 

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.